tel. (56) 622-89-17
fax. (56) 657-00-55

ul. Chełmińska 16
87-100 Toruń

poniedziałek - piątek
8:00-16:00

logo KIRP

Strona główna >> Blog >> XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Narciarskie i Snowboardowe Radców Prawnych i Aplikantów

XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Narciarskie i Snowboardowe Radców Prawnych i Aplikantów

Komisja Integracji Krajowej Rady Radców Prawnych w Warszawie zaprasza Koleżanki i Kolegów  radców prawnych i aplikantów radcowskich, członków ich rodzin, narciarzy, snowboardzistów i sympatyków sportów zimowych do udziału w  XV Ogólnopolskich Mistrzostwach Narciarskich i Snowboardowych Radców Prawnych i Aplikantów w dniach 1 – 4.03.2018 r. w Krynicy Zdroju.

Honorowy patronat nad Mistrzostwami objął Prezes KRRP  mec. Maciej Bobrowicz.

Uczestnicy zostaną zakwaterowani  w  Hotelu „Pegaz”  (ul. Czarny Potok 28) lub w hotelu Jaworzyna (ul. Czarny Potok 75).

Dla dzieci i rodzin pragnących odpoczynku sugerujemy zakwaterowanie w Hotelu „Jaworzyna” (ul. Czarny Potok 75) położonego tuz przy Kolejce gondolowej na Jaworzynę Krynicką (w hotelu tym nie przewidujemy żadnej oficjalnej imprezy wieczornej).

HOTEL PEGAZ  **** w Krynicy-Zdroju to nowoczesny obiekt wtopiony w urokliwe zbocza Beskidu Sądeckiego. W cenie pobytu w hotelu zawarte jest nieograniczone korzystanie z siłowni, sauny, basenu, jacuzzi, narciarni wyposażonej w suszarnię, Wi-Fi. Dla gości  monitorowany parking w cenie pobytu.

HOTEL JAWORZYNA *** to nowoczesny, komfortowy obiekt położony u podnóża najwyższego szczytu wschodniej części Beskidu Sądeckiego – Jaworzyny Krynickiej (1114m n.p.m.) w malowniczym otoczeniu lasów i potoków górskich. Hotel jest doskonale wkomponowany w otoczenie i stanowi integralną część dolnej stacji kolei gondolowej. Takie usytuowanie jest idealnym rozwiązaniem dla turystów – zimą dla miłośników białego szaleństwa. Osoby zakwaterowane w hotelu Jaworzyna mają również darmowy wstęp na obiekty rekreacyjne Hotelu Pegaz.
Jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne trening jak i zawody zostaną rozegrane na Jaworzynie Krynickiej na trasie 1 lub 6.

W przypadku zgłoszenia się osób chętnych – przewiduje się zorganizowanie za odrębną odpłatnością nauki jazdy na nartach dla dzieci i dorosłych. Organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany godzin lub odwołania treningu jak i zawodów z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych – w takim przypadku zorganizowany zostanie zastępczy plan pobytu.

Koszt uczestnictwa w imprezie dla radców prawnych wynosi w zależności od miejsca noclegu: 680 zł. – hotel „Pegaz” i 610 zł hotel Jaworzyna (w zależności od wolnych miejsc w hotelu), zaś dla osób spoza samorządu  900 zł – hotel Pegaz i 830 zł – hotel Jaworzyna.

W przypadku braku wolnych miejsc w hotelu Jaworzyna, czy też hotelu Pegaz, radcowie prawni lub aplikanci będą mogli uzyskać zakwaterowanie w jednym z tych dwóch obiektów, gdzie będą wolne miejsca  za odpowiednią do tego obiektu odpłatnością

Opłatę za udział należy uiścić do 16.02.2018 r. na konto wskazane w elektronicznym formularzu zgłoszeniowym z obowiązkowym dopiskiem „Mistrzostwa narciarskie radców prawnych”, jednocześnie  dowód wpłaty należy dołączyć do zgłoszenia elektronicznego.

W ramach opłaty uczestnicy otrzymają:
zakwaterowanie w pokojach 2, 3 lub 4 osobowych,
3 śniadania w formie bufetu, kolacja w dniu przyjazdu,
2 kolacje z oprawą muzyczną,
catering na stoku w dniu zawodów,
opiekę GOPR’u  w dniu treningu i zawodów,
opłatę klimatyczną, ubezpieczenie NW uczestników imprezy,
udział w zawodach sportowych.

Organizator nie zapewnia karnetów na wyciągi narciarskie. Catering na stoku tylko w dniu zawodów.
Liczba miejsc ograniczona– decyduje kolejność zgłoszeń i jednoczesnej wpłaty.

Formularz zgłoszeniowy http://ankieta.kirp.pl/ankieta/313235/mistrzostwa.html

Zapraszamy!