tel. (56) 622-89-17
fax. (56) 657-00-55

ul. Chełmińska 16
87-100 Toruń

poniedziałek - piątek
8:00-16:00

logo KIRP

Strona główna >> Szkolenia >> Szkolenia Inne >> Szkolenie z Instytutu Allerhanda pt. "Zmiany ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym oraz ustaw pokrewnych"

Szkolenie z Instytutu Allerhanda pt. "Zmiany ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym oraz ustaw pokrewnych"

Zmiany ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym oraz ustaw pokrewnych

Data:  25 maja 2018 (piątek), 10:00 - 13:15

Miejsce: Instytut Allerhanda, Plac Sikorskiego 2/7, Kraków

Ekspert: SSR Witold Olech

Konieczność implementacji dyrektywy unijnej w zakresie integracji rejestrów handlowych i spółek zobowiązuje państwa członkowskie do stworzenia odpowiednich warunków dla wymiany danych dotyczących spółek oraz dostępu do aktualnych i wiarygodnych informacji o spółkach, a także obliguje do skrócenia czasu potrzebnego do rozpoznania spraw rejestrowych i obniżenia kosztów związanych z wpisami w rejestrze. Harmonizacja prawa unijnego do prawa polskiego wiąże ze sobą istotne zmiany.

Projekt ustawy zmieniający ustawę o Krajowym Rejestrze Sądowym stanowi kolejny etap reform prawa gospodarczego mający ułatwić proces rozpoczęcia oraz prowadzenia działalności gospodarczej poprzez przyspieszenie i usprawnienie działania sądu rejestrowego oraz relacji sąd rejestrowy – przedsiębiorca.

Jest to z pewnością największa modyfikacja oraz całkowite przebudowanie procedury rejestrowej, do której przyzwyczajeni byli dotychczas przedsiębiorcy. Dowiedz się, jakie zmiany czekają przedsiębiorców w związku z nowelizacją!

Szczegóły i rejestracja: http://kongresy.allerhand.pl/training/project/zmiany-ustawy-o-krajowym-rejestrze-sadowym-oraz-ustaw-pokrewnych

Kategoria szkolenia: