tel. (56) 622-89-17
fax. (56) 657-00-55

ul. Chełmińska 16
87-100 Toruń

poniedziałek - piątek
8:00-16:00

logo KIRP

Strona główna >> Szkolenia >> Szkolenia Inne >> Szkolenie z Instytutu Allerhanda pt. "Procedury compliance w zakresie ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa – projektowane zmiany w prawie i rekomendowane rozwiązania"

Szkolenie z Instytutu Allerhanda pt. "Procedury compliance w zakresie ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa – projektowane zmiany w prawie i rekomendowane rozwiązania"

Procedury compliance w zakresie ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa – projektowane zmiany w prawie i rekomendowane rozwiązania

Data:  11 maja 2018 (piątek), 09:00 - 16:30

Miejsce: Instytut Allerhanda, Plac Sikorskiego 2/7, Kraków

Eksperci:  r.pr. Alina Giżejowska, r.pr. dr Joanna Uchańska

Do dnia 8 czerwca 2018 roku kraje członkowskie Unii Europejskiej mają czas na dostosowanie swoich porządków prawnych do wymogów Dyrektywy w sprawie ochrony niejawnego know-how i niejawnych informacji handlowych (tajemnic przedsiębiorstwa) przed ich bezprawnym pozyskiwaniem, wykorzystywaniem i ujawnianiem. Dyrektywa wprowadza nowe standardy uznawania informacji za tajemnicę przedsiębiorstwa, zobowiązuje do wprowadzenia procedur i środków umożliwiających przedsiębiorcom dochodzenie roszczeń w przypadku naruszenia informacji poufnych ich firm.

Serdecznie zapraszamy na szkolenie, podczas którego dowiesz się, jak zapewnić odpowiednią ochronę tajemnicy przedsiębiorstwa zgodnie z wymaganiami Dyrektywy i polskich regulacji.

Szczegóły i rejestracja: http://kongresy.allerhand.pl/training/project/procedury-compliance-w-zakresie-ochrony-tajemnicy-przedsiebiorstwa

Kategoria szkolenia: