tel. (56) 622-89-17
fax. (56) 657-00-55

ul. Chełmińska 16
87-100 Toruń

poniedziałek - piątek
8:00-16:00

logo KIRP

Strona główna >> Szkolenia >> Szkolenia Inne >> Szkolenie z Instytutu Allerhanda pt. "Odpowiedzialność kadry menadżerskiej za niewypłacalność spółki"

Szkolenie z Instytutu Allerhanda pt. "Odpowiedzialność kadry menadżerskiej za niewypłacalność spółki"

Odpowiedzialność kadry menadżerskiej za niewypłacalność spółki

Data:  21 maja 2018 (poniedziałek), 09:00 - 17:00

Miejsce: Instytut Allerhanda, Plac Sikorskiego 2/7, Kraków

Ekspert:  r.pr. Bartosz Sierakowski

Zarządzanie spółką z ograniczoną odpowiedzialnością lub spółką akcyjną postrzega się w kategoriach atrakcyjnej formy uczestnictwa w biznesie. Jest tak głównie, dlatego, że spółki te są samodzielnymi podmiotami prawa i mają własne majątki. Skoro, zatem podmioty te zostały wyposażone we własne majątki, odrębne od majątków swoich menadżerów, wspólników czy też akcjonariuszy, to tym samym wydawać by się mogło, że podmioty te powinny również same ponosić odpowiedzialność za swoje długi. Nie zawsze jednak tak będzie, ponieważ polskie prawo przewiduje szereg rozwiązań skutkujących przeniesieniem odpowiedzialności za nieuregulowane długi firm na ich menadżerów.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu, którego celem jest przybliżenie problematyki negatywnych skutków, jakie mogą spotkać każdego członka zarządu spółki kapitałowej, który nie złożył wniosku o ogłoszenie jej upadłości mimo materializacji stanu niewypłacalności w przedsiębiorstwie tej spółki.

Szczegóły i rejestracja: http://kongresy.allerhand.pl/training/project/odpowiedzialnosc-kadry-menadzerskiej-za-niewyplacalnosc-spolki

Kategoria szkolenia: