tel. (56) 622-89-17
fax. (56) 657-00-55

ul. Chełmińska 16
87-100 Toruń

poniedziałek - piątek
8:00-16:00

logo KIRP

Strona główna >> Szkolenia >> Szkolenia Inne >> Szkolenie dla radców prawnych posługujących się j. angielskim lub j. francuskim - Paryż

Szkolenie dla radców prawnych posługujących się j. angielskim lub j. francuskim - Paryż

Organizatorem „Międzynarodowego programu” (ang.: International program; fr.: „Stage International”) jest Izba paryska. Oferta kierowana jest do prawników z zagranicy zainteresowanych prawem francuskim prezentowanym w kontekście międzynarodowym. W tym roku kursy zostaną zorganizowane w dwóch językach – w języku angielskim od 14 maja do 20 czerwca br. oraz w języku francuskim od 8 października do 30 listopada br.

Program kierowany jest w szczególności do prawników znajdujących się na początku swojej drogi zawodowej, którzy są członkami samorządu i mają nie więcej niż 40 lat. Warunkiem koniecznym jest też znajomość języka angielskiego lub francuskiego.

Szczegółowe informacje znajdują się w załączonych materiałach w języku angielskim i francuskim. Osoby zainteresowane powinny kontaktować się bezpośrednio z organizatorem pod adresem e-mail: abaux@avocatparis.org Kursy są wolne od opłat, konieczne jest natomiast samodzielne poniesienie kosztów związanych m.in. z podróżą i zakwaterowaniem w Paryżu.

 

 

Kategoria szkolenia: