Prezydium Rady:
- Ryszard Wilmanowicz – Dziekan
- Dorota Sylwestrzak– Wicedziekan
- Wojciech Gorczyca – Wicedziekan
- ,Katarzyna Skarżyńska - Sekretarz
- Stefan Mucha – Skarbnik
- Elżbieta Cichocka
- Joanna Wierzchowska
Pozostali Członkowie Rady
- Jolanta Chmielewska
- Małgorzata Derendarz
- Joanna Górska
- Marta Jaworska
- Jacek Konarski
- Iwona Kotowska
- Marcin Moraczewski
- Jarosław Ostrowski
- Romuald Wojak
Okręgowy Sąd Dyscyplinarny
- Piotr Chrzczonowicz– Przewodniczący
- Bronisław Derendarz
- Rafał Izdebski
- Ewa Masternak
- Danuta Kryczko
- Dorota Borkowska
- Joanna Kozińska
- Łukasz Sobolewski
- Monika Kochowicz
- Przemysław Ziemecki
- Dorota Dyka
- Michał Ziemiak
Okręgowa Komisja Rewizyjna
- Hanna Pyrczak – Przewodnicząca
- Magdalena Chylewska – Dudkiewicz
- Monika Czarnomska
- Karol Dobrzeniecki
- Dorota Grabczyńska
Rzecznik Dyscyplinarny
- Śnieżawski Rafał - Rzecznik Dyscyplinarny
- Michał Leciak – Zastępca Rzecznika
- Piotr Klempert – Zastępca Rzecznika
Okręgowy Zespół Wizytatorów
- Jolanta Chmielewska - Przewodnicząca
- Grzegorz Sztandarski
- Małgorzata Skręt
- Monika Budziejko
- Tomasz Wiśniewski
- Piotr Krygier
Komisja Wykonywania Zawodu
- Joanna Wierzchowska – Przewodnicząca
- Iwona Kotowska
- Hanna Leszczyńska
- Danuta Banaszczuk
- Zofia Baranowska
- Jolanta Przybyszewska
Komisja do spraw Aplikantów
- Ryszard Wilmanowicz - Przewodniczący
- Dorota Sylwestrzak
- Wojciech Gorczyca
Komisja ds. Szkolenia Zawodowego
- Elżbieta Cichocka - Przewodnicząca
- Piotr Rączka
- Wojciech Gorczyca
- Agnieszka Laskowska–Hulisz
- Tomasz Brzezicki
Komisja ds. Promocji Zawodu
- Jarosław Ostrowski - Przewodniczący
- Agnieszka Wasita -
- Dominika Zmuda Trzebiatowska
- Łukasz Sobolewski
- Wiesław Sokołowski
- Monika Kochowicz
Komisja ds. Integracji Środowiska Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich
- Małgorzata Derendarz - Przewodnicząca
- Małgorzata Skręt
- Piotr Pierzkalski
- Arkadiusz Myrcha
- Jacek Cędrowski
Delegaci na X Krajowy Zjazd Radców Prawnych
- Ewa Stefańska
- Ryszard Wilmanowicz
- Dorota Sylwestrzak
- Jolanta Chmielewska
- Tomasz Brzezicki
- Michał Łukasik
- Wojciech Gorczyca
- Joanna Wierzchowska
- Arkadiusz Myrcha