Rada OIRP w Toruniu
Prezydium Rady
1. Radomski Wiesław – Dziekan (dziekan@torun.oirp.pl)
2. Barcikowski Antoni – Wicedziekan
3. Woźniak Wiesław - Wicedziekan
4. Mucha Stefan – Skarbnik (skarbnik@torun.oirp.pl)
5. Kowalczyk Wiesława - Sekretarz
6. Wilmanowicz Ryszard – Przewodniczący Komisji ds. Szkolenia
7. Dąbek Jerzy – Przewodniczący Komisji ds. Wykonywania Zawodu
8. Zduńska Lila – Przewodnicząca ds. Integracji Środowiska
Pozostali Członkowie Rady
9. Chmielewska Jolanta
10. Jaworska Marta
11. Kaczmarek Bolesław
12. Szarłat-Niedzielska Beata
13. Mikołajewski Janusz
14. Pakulski Damian
15. Przybyszewska Jolanta
16. Falkowska Ewa
17. Konarski Jacek
18. Piątkowska Anna
Okręgowy Sąd Dyscyplinarny
1. Jurkiewicz-Konieczka Wiesława - Przewodnicząca
2. Chylewska-Dudkiewicz Magdalena – Zastępca Przewodniczącej
3. Pałasz Grażyna – Zastępca Przewodniczącej
4. Brylski Stanisław
5. Brymora Olaf
6. Kotowska Iwona
7. Kryczko Danuta
8. Leszczyńska Hanna
9. Łukasik Michał
10. Mosakowska Wanda
11. Połczyńska-Łagoda Alicja
12. Sienkiewicz Karol
Okręgowa Komisja Rewizyjna
1. Zyman Jolanta - Przewodnicząca
2. Bieniek Piotr
3. Kurek Ryszard
4. Moneta Janusz
5. Rzepińska Joanna
Delegaci na Zjazd
1. Barcikowski Antoni
2. Dąbek Jerzy
3. Mikołajewski Janusz
4. Pierzkalski Piotr
5. Radomski Marcin
6. Radomski Wiesław
7. Zduńska Lila
Rzecznik Dyscyplinarny
Piotr Pierzkalski
Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego
1. Banaszczuk Danuta
2. Baranowska Zofia
3. Podłucki Marcin
Członek KRRP
Wiesław Woźniak
Przedstawiciel aplikantów radcowskich na Zjazd
Marcin Brzdęk
Delegaci na Zgromadzenie O.I.R.P. w Toruniu
Adamowicz Jolanta
Banaszczuk Danuta
Baranowska Zofia
Barcikowski Antoni
Bieniek Piotr
Bobkiewicz Grażyna
Borkowski Wojciech
Brymora Olaf
Brylski Stanisław
Chmielewska Jolanta
Chojnacki Ryszard
Chylewska-Dudkiewicz Magdalena
Czajka Adam
Czerwiński Sławomir
Cymerman Halina
Dąbek Jerzy
Derendarz Małgorzata
Drewniak Antoni
Falkowska Ewa
Famulski Krzysztof
Gawin Elżbieta
Góral Grzegorz
Górska Elżbieta
Iwanicki Janusz
Jabłoński Olgierd
Jaworska Marta
Jurkiewicz-Konieczka Wiesława
Kaczmarek Bolesław
Kakiet Jadwiga
Kaniewska Jolanta
Karow Alojzy
Karpiński Grzegorz
Kaszubowska Anna
Kołcz Artur
Konarski Jacek
Kotowska Iwona
Kowalczyk Wiesława
Kozłowski Kazimierz
Kryczko Danurta
Kurek Ryszard
Kurtys Lucyna
Leszczyńska Hanna
Lisewska Iwona
Łukasik Michał
Malerowicz Ireneusz
Mierzejewska Leokadia
Mikołajewski Janusz
Moneta Janusz
Mosakowska Wanda
Mrówczyński Andrzej
Mucha Stefan
Nasiadko Romualda
Nawrocki Jarosław
Nowakowska Justyna
Olesińska Agnieszka
Ostrowski Jarosław
Pakulski Damian
Pałasz Grażyna
Pankiewicz Elżbieta
Piątkowska Anna
Pierzkalski Piotr
Podłucki Marcin
Połczyńska-Łagoda Alicja
Popławski Bartłomiej
Prejs Ewa
Przybyszewska Jolanta
Pyrczak Hanna
Radomska Ewa
Radomski Marcin
Radomski Wiesław
Radtke-Buszman Monika
Rakowicz Andrzej
Rosińska Danuta
Rouba Tadeusz
Rzepińska Joanna
Sienkiewicz Karol
Skarżyńska Katarzyna
Spisz Zofia
Stefańska Ewa
Stronikowski Michał
Suchocka Aleksandra
Sylwestrzak Dorota
Szarłat-Niedzielska Beata
Szczawiński Mirosław
Szkudlarz Sławomir
Ślusarczyk Mirosława
Śmiela Maciej
Tomala Edyta
Treichel Katarzyna
Trescher Jerzy
Wasiliew Andrzej
Wierzchowska Joanna
Wilmanowicz Ryszard
Wiśniewska Agnieszka
Wiśniewski Tomasz
Witkowski Wiesław
Wojak Romuald
Woźniak Wiesław
Wronecka Małgorzata
Wujków Piotr
Zduńska Anita
Zduńska Lila
Złotopolska-Nowak Małgorzata
Zyman Jolanta