tel. (56) 622-89-17
fax. (56) 657-00-55

ul. Chełmińska 16
87-100 Toruń

poniedziałek - piątek
8:00-16:00

logo KIRP

Strona główna >> Blog >> Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Nieruchomości wobec wyzwań podatkowych" 18.05.2022 r.

Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Nieruchomości wobec wyzwań podatkowych" 18.05.2022 r.

Zapraszamy do udziału w II Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „Nieruchomości wobec wyzwań podatkowych” organizowanej przez Radę Naukową i Redakcję kwartalnika Nieruchomości@, którego wydawcą jest Ministerstwo Sprawiedliwości.

Celem konferencji jest stworzenie forum wymiany podglądów przedstawicieli świata nauki i praktyki w zakresie problematyki dotyczącej nieruchomości z perspektywy podatkowej w obecnym stanie prawnym, jak również wobec wyzwań podatkowych w  przyszłości.

Inspirację dla organizatorów konferencji stanowiły kwestie budzące wiele kontrowersji i rozbieżności orzeczniczych, dotyczących ujęcia nieruchomości z punktu widzenia problematyki podatkowej, zarówno w płaszczyźnie podatków majątkowych, jak i podatków bezpośrednich oraz podatków pośrednich w perspektywie krajowej i unijnej z uwzględnieniem problematyki karnej.

Wydarzenie kierowane jest do wszystkich przedstawicieli nauk prawnych oraz praktyków związanych z różnymi obszarami rynku nieruchomości w zakresie problematyki podatkowej.

Udział w konferencji jest bezpłatny. 

Szczegółowe informacje: 

https://kwartalniknieruchomosci.ms.gov.pl/resources/html/cms/ADVERTISEMENT