tel. (56) 622-89-17
fax. (56) 657-00-55

ul. Chełmińska 16
87-100 Toruń

poniedziałek - piątek
8:00-16:00

logo KIRP

Strona główna >> Aplikacja >> Lista Aplikantów >> Lista aplikantów III roku aplikacji radcowskiej w roku szkoleniowym 2020

Lista aplikantów III roku aplikacji radcowskiej w roku szkoleniowym 2020

Lista aplikantów III roku aplikacji radcowskiej w roku szkoleniowym 2020

1.           Baciński Piotr

2.           Bawtrol –Kępczyńska Karolina Katarzyna

3.           Bieniek-Garstka Ewelina

4.           Bilińska Paulina Katarzyna

5.           Bińkowski Patryk

6.           Brończyk Olga

7.           Bruszkowski Marek Tomasz

8.           Chabowska Monika

9.           Chojnowska Aleksandra Barbara

10.         Ciok Patryk

11.         Cybułka Tomasz

12.         Dałek Emilia

13.         Długozima –Skorska Olga

14.         Domańska Justyna

15.         Dubrownik Paulina Zuzanna

16.         Duda Agnieszka Justyna

17.         Dymek Agnieszka

18.         Fauk Marta Weronika

19.         Feldmann Adam Krzysztof

20.         Frączkowska Jagoda Justyna

21.         Garkowska Anna Maria

22.         Grabowska Aneta

23.         Grula Emilia

24.         Grzywacz Adrian Romuald

25.         Gulbertowicz Małgorzata Mariola

26.         Jesiołowska Katarzyna

27.         Justka Aleksandra

28.         Kalinowska Agnieszka

29.         Kalinowska Sylwia Magdalena

30.         Karszul Agnieszka Marianna

31.         Kołakowska Monika

32.         Kołodziejczak Anna Paulina

33.         Kołtuniak Paula Elżbieta

34.         Komorowska Paulina

35.         Kowalska Magdalena Monika

36.         Kowalski Dariusz Krzysztof

37.         Kozicki Przemysław

38.         Krótka Patrycja

39.         Krupa Olga

40.         Kruszka Paweł Robert

41.         Lech Maria Patrycja

42.         Lewandowska Paulina

43.         Lisowska Natalia Barbara

44.         Łoboda Bartosz Roch

45.         Łuczak Paweł Jakub

46.         Maciąg Kacper

47.         Majerski Marek Jarosław

48.         Manelski Łukasz Karol

49.         Manista Michał

50.         Marcinkowska Emilia

51.         Marcinkowska Julita

52.         Michalak Anna Katarzyna

53.         Mikołajczyk Marcelina Katarzyna

54.         Modliborska Karolina Małgorzata

55.         Musiałowska Emilia

56.         Mużacz Katarzyna

57.         Nawrocki Krzysztof Paweł

58.         Olenderek Patrycja Weronika

59.         Piątek Tomasz Michał

60.         Polak Paweł Mikołaj

61.         Prusińska Paulina Agata

62.         Radlak Oliwia Gabriela

63.         Rataj - Krzywda Paulina Eliza

64.         Rzeszowski Jakub Jan

65.         Sas - Kulczycka Anita

66.         Skwarczyńska Aleksandra

67.         Stark Edyta

68.         Straszewska Kamila

69.         Toruńska - Medykowska Patrycja

70.         Twerd Mikołaj Zbigniew

71.         Urtnowski Jakub Miłosz

72.         Uziembło Mirosław Zygmunt

73.         Wełnicka-Jankowska Marta

74.         Wicke Joanna

75.         Wrzosek Magdalena

76.         Zawadzka Joanna Ewa

77.         Zgoliński Marek Wojciech

78.         Żółtowski Maciej